Drozd napisał(a):

Chyba sobie jaja robisz. W dupie mam czy jakiś grajek jest zapuszczony czy nie. Tylko zaraz po informacji o płaczach piłkarzyków pojawiła się grupka zwolenników zwalania całej winy na brodatego trolla.
"Wszyscy maja pretensje tylko prezes bagatelizuje" Oj głupi ten prezes powinien płacić leserom i siedzieć cicho...
Widzę że mianowałeś się "głosem wszystkich"... Winszuję...
|
Jeśli masz to w dupie to po hooj o tym non stop piszesz?
Prezes trzyma stronę Hyballi?No ciekawe dlaczego?Może dlatego żeby nie wyjść na kompletnego idiotę który zignorował to co wydarzyło się w Wiśle wiosną.O ile przed pracą u nas o niemcu pisano że ma trudny charakter o tyle po epizodzie w Polsce jest multum artykułów że to po prostu pojeb.Więc co ma prezes powiedzieć?Tak wiedziałem że to psychol ale myślałem że duńskie powietrze mu będzie służyć?
I to nie jest tak że było tylko żle.Owszem były pozytywne aspekty jego zatrudnienia na początku jego pracy.Problem w tym że było ich tak niewiele że teraz można oceniać runde wiosenną jako czas stracony