|
Wyobrażam sobie że jeśli faktycznie u nas zostanie z zamiarem odejścia za darmo w lecie 2022 to taki Biegański na wiosnę 2022 zacznie wchodzić do bramki, przynajmniej zadebiutuje a może i wskoczy na kilka spotkań.
Niemniej zapłaciliśmy Lechowi za Lisa coś koło 500 tys złotych i wypadałoby za niego coś dostać przy transferze.
|