Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7185
Stary 12.07.2021, 06:42
Wyobrażam sobie że jeśli faktycznie u nas zostanie z zamiarem odejścia za darmo w lecie 2022 to taki Biegański na wiosnę 2022 zacznie wchodzić do bramki, przynajmniej zadebiutuje a może i wskoczy na kilka spotkań.

Niemniej zapłaciliśmy Lechowi za Lisa coś koło 500 tys złotych i wypadałoby za niego coś dostać przy transferze.
Odpowiedz cytując