Karherop napisał(a):

Zarzut że nie zwolniono Hyballi po 1 meczu tylko dano okazję przekonać się w praniu czy w tym szaleństwie jest metoda? I że zwolniono trenera za wyniki? No skandal...
Ty chyba już nie masz pomysłu jak formułować swoje zarzuty, aby miało to jakikolwiek sens. Rozumiem jednak że można trwać przy swoim zdaniu. Dobrze że zarząd tak nie trwał w swoim myśleniu po zatrudnieniu Hyballi tylko stać ich było na refleksję
|
O jakim pierwszym meczu mówisz?
Rozumiem, że chodzi o pierwszy przegrany mecz? Czyli PBB?
Przecież od dawna słyszę ze problem z Hyballą nie dotyczył kwestii piłkarskich. Tylko że cham, nie szanuje legend itd. Więc jaki cel miało trzymanie go na ławce skoro już po "jajeczku" było wiadomo, że jest pozamiatane... Sugerujesz że gdybyśmy wygrali z Wartą to to coś by to zmieniło w sprawie Hyballi? To chyba żart.
A moje zarzuty właśnie zacytowałeś...