Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14942
Stary 11.07.2021, 20:02
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Gdzie się unoszę i gdzie niby przepraszam? Zrobiłeś z siebie idiote i brak Ci nawet obrobiony autorefleksji. Walisz jakieś populistyczne frezesy. Najpierw katowałeś wszystkich przez kilka miesięcy pisząc o pilkarzach leniach a teraz bredzisz coś o cycatych kopaczach. Żeby się bardziej nie kompromitowac poszukaj i udowodnij który to zawodnik duńskiego drugoligowca jest tak zapuszczony
Chyba sobie jaja robisz. W dupie mam czy jakiś grajek jest zapuszczony czy nie. Tylko zaraz po informacji o płaczach piłkarzyków pojawiła się grupka zwolenników zwalania całej winy na brodatego trolla.

"Wszyscy maja pretensje tylko prezes bagatelizuje" Oj głupi ten prezes powinien płacić leserom i siedzieć cicho...

Widzę że mianowałeś się "głosem wszystkich"... Winszuję...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując