krysztal napisał(a):

|
Gdzie się unoszę i gdzie niby przepraszam? Zrobiłeś z siebie idiote i brak Ci nawet obrobiony autorefleksji. Walisz jakieś populistyczne frezesy. Najpierw katowałeś wszystkich przez kilka miesięcy pisząc o pilkarzach leniach a teraz bredzisz coś o cycatych kopaczach. Żeby się bardziej nie kompromitowac poszukaj i udowodnij który to zawodnik duńskiego drugoligowca jest tak zapuszczony
|
Chyba sobie jaja robisz. W dupie mam czy jakiś grajek jest zapuszczony czy nie. Tylko zaraz po informacji o płaczach piłkarzyków pojawiła się grupka zwolenników zwalania całej winy na brodatego trolla.
"Wszyscy maja pretensje tylko prezes bagatelizuje" Oj głupi ten prezes powinien płacić leserom i siedzieć cicho...
Widzę że mianowałeś się "głosem wszystkich"... Winszuję...