|
Zostawić Lisa, chyba że pojawi się jakaś na prawdę dobra oferta, tak dla nas, jak i dla niego. Gówno nam da jakieś pewnie max 500 tyś euro, jak rozmontujemy sobie bramkę, gdzie na tej pozycji mamy po prostu spokój. Na chwile obecną to jedyny spokój, bo jest kompletną niewiadomą jak, wypali pomysł Guli.
W rzeczywistości FM - dać mu podwyżkę i przedłużyć go z odstępnym, takim by zadowolić obie strony.
W naszej rzeczywistości - zdziwię się jak zostanie - Niestety.
|