Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14938
Stary 11.07.2021, 12:36
azor napisał(a):Wyświetl post
Nie twierdze, że Hyballa jest dobrym trenerem - nie twierdze też, że wszyscy zaangażowani w szopke związana z jego zwolnieniem są czyści i przejrzyści, ale...

...za moich czasów, parafrazując "kiedyś to było" jak się usłyszało pod swoim adresem kilka ch.jów, ku.ew i innych .... na treningu, to nikt nie bubał, tylko brał dupę w troki i zapierdzielał jeszcze bardziej. Oczywiście, są teraz inne standardy, inna etyka pracy etc., ale szeroko pojęte "bezstresowe wychowanie" skutluje tym, że na boiskach mamy wyżelowanych gogusiów z wydepilowanymi nogami zamiast np. Kałużnego, Sobolewskiego, Głowackiego itd.
I aby podsumować naszych kopaczy warto podkreślić że wytrzymali cały obóz przygotowawczy z Hyballa i pękli dopiero po Wielkanocy, czyli 4 miesiącach.

Duńczycy pękli po 3 tygodniach.

I jakbyś chciał naprawdę z tego wyciągnąć wnioski to byś zrozumiał że piłkarze wytrzymali tyle choćby z tego względu, aby im nie zarzucono że boją się ciężkiej pracy i narzekają na trening

I jak ktoś twierdzi że po porażkach jest winny tylko trener to ja się pytam gdzie teraz jest: Mak, Niepsuj, Klemenz, Abramowicz, Buchalik i dziesiątki innych piłkarzy którzy odeszli w ostatnim półroczu z klubu.
Odpowiedz cytując