krysztal napisał(a):

To w końcu kto wyłapał w ryj ?Cycate kopacze jak to mówisz ?Czy zespół którym dowodzi Hyballa i jest jego integralną częścią?Z resztą taką samą retorykę uskuteczniał Peter.Po przegranej zawsze znalazł kozła ofiarnego ale nigdy sam nie posypał głowy popiołem.
Ty będziesz .......ił teraz o cycatych kopaczach chociaż na oczy pewnie ani jednego nie widziałeś tak jak .......iłeś o sabotażyście Sadloku
|
Proszę Cię...
W ryj wyłapały cycate kopacze, po to żeby "eksperci" mogli stwierdzić ze to Hyballa wyłapał w ryj i przedstawili to jako argument do jego zwolnienia, żeby kopaczom dalej w spokoju mogły rosnąć cyce...
Widziałem tracone bramki w meczach z Podbeskidziem, Wartą, Rakowem i postawę w derbach, więc mnie nie prowokuj...
