Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14932
Stary 11.07.2021, 10:03
Ale to nie jest dyskusja o trenerze, tylko braku możliwości wyegzekwowania odpowiedniego podejścia piłkarzyków do swoich obowiązków. W każdej chwili mogą sobie stwierdzić że ktoś ich obraził, ktoś ich przemęczył, albo utrudnia kontakty z rodzinami, albo jeszcze sto innych absurdalnych argumentów które mają tłumaczyć słabą postawę na boisku. W każdej pracy jej efekty są w miarę możliwe do określenia i pracownik jest z tych efektów rozliczany i za nie odpowiada, a nie tłumaczy się że dał dupy bo szef na niego nakrzyczał.

Piszesz że Hyballa miał średnią 1,11 na mecz. A to nie Hyballa miał taką średnią tylko piłkarzyki reprezentujące Wisłę Kraków i jeżeli ktoś za taka średnią odpowiada to i Hyballa i piłkarzyki w równym stopniu. Choć to piłkarzyki mają decydujący wpływ na wynik, mimo tego dla części odpowiedzialnym jest trener. Absurd. Moim zdaniem trenera można rozliczać z organizacji gry, wprowadzania młodych, skuteczności wprowadzanych zmian idt. Żeby móc rozliczać trenera z wyników to trzeba mu dać czas żeby zbudował sobie drużynę, inaczej zawsze istnieje ryzyko, że piłkarzykom trener się nie spodoba i zwolnią go przegrywając seriami. A potem ktoś napisze "trener miał średnia 0,5, przecież to jakiś dramat".


ps. A co łączy Wisłę i nowy klub Hyballi? Ano to ze celem było utrzymanie czyli gramy sobie co tydzień raz wygramy raz zremisujemy dwa razy przegramy, nikt nie oczekuje wygrywania w każdym meczu. A tu przychodzi oszołom który każe zap... na treningach i jak przegramy to wyzywa od oldboyów. Prawdziwy psychopata są dwa wyjścia albo on albo my, różne kraje, kultury, czy inne kwestie są drugorzędne. Jeżeli ktoś chce posprzątać w chlewiku świnie zawsze będą kwiczeć...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.07.2021 o godz. 10:34.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując