Drozd napisał(a):

|
Nie to co u nas... Od razu podjęto środki zaradcze, przegraliśmy kilka meczów z rzędu i wiadomym się stało że trener sie nie nadaje.
|
A druga liga duńska zagrała chociaż jedną kolejkę?
Widzę że wczoraj Hyballa wyłapał w ryj 1-5 w sparingu