doktor granat napisał(a):

Zacznijmy od tego czy wiesz o którego konkretnego piłkarza chodzi = wiesz jak wygląda i że ma np. 10kg nadwagi, jest zapuszczony itp.?
Jeśli nie to piszesz bzdury o czymś o czym nie masz pojęcia (ja też nie więc nie będę stawał po niczyjej stronie).
W Danii są po prostu inne-normalne standardy współżycia społecznego i o chamie mówi się, że jest chamem, a potem jak się nie opamięta po prostu wystawia się go za drzwi.
U nas jest do tego chamstwa jakieś chore podejście, w zasadzie szeroki wachlarz podejść z podziwem i szacunkiem włącznie, a potem się dziwimy, że ekonomicznie i na ogół piłkarsko też jesteśmy ileśdziesiąt lat za Danią itp.
|
No ja na np. pedała mówię pedał i co

Tzn jestem chamem czy jak ?
