Jaja to są jak niektórzy tutaj spośród hyballlstów zjedliby harę z chodnika byle nie napisać - myliłem się. Z pozoru większość z nich to inteligentni ludzie, kojarzący fakty i wiedzący co to logika. A tu taki zonk.
(pomijam skarabeusa bo to intelektualna cipka pozer z "gołą dupą" który okazał się zwykłym frajerem)
Z drugiej strony podczas procesów różnych guru, nawet po udowodnieniu wielu manipulacji - wciąż pozostawali przy nich wierni uczniowie
Ot taki fenomen psychologiczny. Wszyscy knują, Boniek knuje, liga - wszyscy żeby zaszkodzić "mojemu" guru. Żadnej refleksji tylko dalej ślepa wiara. Coś na kształt syndromu sztokholmskiego. Ciekawostka dla psychologów.