Kurz napisał(a):

|
Mam jakiś dysonans. Czy naprawdę to co robi Hyballa w Danii wydaje się komuś czymś niezwykłym w środowisku piłkarskim? A wielką aferą jest to, że każe robić piłkarzom pompki i jednemu z nich powiedział, że ma piersi większe niż żona?
|
Może chodziło o to że obraził żonę?
Jakby to napisać - znajdzie się kilku trenerów w Polsce i jeszcze więcej na Świecie którzy nie są specjalnie mili dla zawodników. Nie wiem jak jest teraz, ale swego czasu Probierz był niezłym burakiem, że o dawnych czasach Smudy czy Wójcika nie wspomnę. Karne bieganie etc. to chyba wszyscy stosowali, jak przeczytałem o karach fizycznych to myßlałem że ich kijem bił
A Hall gdzie teraz gra?
P.S. Jednak poszedłbym tropem cycków żony piłkarza, bo niby skąd Hybala wie?