|
Bramkarze w wieku 19 lat mają tendencję do robienia głupich błędów. Ich jakość można rozpoznać po tym czy się po tych błędach załamują, czy się na nich uczą i jak wyglądają.pomiędzy nimi.
Narzekania na chłopaka po kilku sparingach są śmieszne. W Wisłe od czasów Cupiała mieliśmy może z trzech solidnych bramkarzy, cała reszta miała tendencje do robienia z siebie śmieszków. Wolę 19-latka, który się może nauczyć dużo i odejść za jakieś pieniądze na bramce, niż Słowaka ze śmieszną.fryzurą.
Arkadiusz:
Oni mają szkółkę bramkarską od lat i jednego człowieka odpowiedzialnego za ogarnianie ich wszystkich. Kwestia szczęścia, że akurat im się.trafił.pasjonat ;-)
Powód: odp
Ostatnio edytowane przez dziki : 09.07.2021 o godz. 10:06.
Life is short. Wear your passion!
|