Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7172
Stary 08.07.2021, 22:24
ogolnie z bramkarzami , to nigdy jakos nie mielismy szczescia , nawet w najlepszych latach mielismy ich srednio-dobrych

a taka np Legia - zawsze top
Boruc , Fabianski, Mucha, Kuciak
Odpowiedz cytując