Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7171
Stary 08.07.2021, 22:23
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Sprawdziłeś może najpierw ile ten Biegański ma wzrostu?...
Nie sprawdziłem, ale widziałem mecz z Puszczą i jeżeli gość który wkopał sobie piłkę do bramki w krótki róg ma 190 cm wzrostu to ja jestem Elon Musk. I jak taki 190 cm facet pozwala się tak lobować jak w poprzednim sparingu.

190 cm to on może i ma ale w butach na 10 cm koturnach.


Przy Lisie to wygląda jak karzeł. Takie moje wrażenie
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując