wislak2214 napisał(a):

|
Sprawdziłeś może najpierw ile ten Biegański ma wzrostu?...
|
Nie sprawdziłem, ale widziałem mecz z Puszczą i jeżeli gość który wkopał sobie piłkę do bramki w krótki róg ma 190 cm wzrostu to ja jestem Elon Musk. I jak taki 190 cm facet pozwala się tak lobować jak w poprzednim sparingu.
190 cm to on może i ma ale w butach na 10 cm koturnach.
Przy Lisie to wygląda jak karzeł. Takie moje wrażenie
