Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 08.07.2021, 22:21
Gdzie są obrońcy?

Zatrudnieni w państwowych spółkach razem z żonami, kochankami, dziećmi, wujkami, ciociami, sąsiadami i okradają Polskę.

Od początku bylo wiadome, że nie ma żadnych przesłanek dotyczących zamachu, morderstwa.

Ciemny lud jak to mówi towarzysz Kurski uwierzył w te brednie, pomógł szkodniczej partii zdobyć władzę na jednym wielkim przekręcie smoleńskim.

Od początku było wiadome, że Smoleńsk bardzo pomógł tylko PiS-owi i J.Kaczyńskiemu. Dzięki temu mogli zacząć obrzydzać Polskę Polakom, co im się niestety udało, a w konsekwencji od 2015 r. demolują kraj i dzisiaj Polska nie jest poważnym krajem na arenie międzynarodowej, tylko państwem wstydu, gdzie występuje łamanie praw człowieka, zwalczanie opozycji, prześladowanie przeciwników politycznych.

Polska jest w coraz większym stopniu izolowana, oddala się od Europy i jest wpychana w objęcia Putina.

Po wygraniu wyborów w 2015 r. ten temat zniknął na tym forum, najwięksi wyznawcy Smoleńska nagle zniknęli - powiązani też z IPN-em. Przypadek? Chyba nie.

Wcześniej przez wiele miesięcy byliśmy zalewani różnymi teoriami o strzelających parówkach, itp.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 08.07.2021 o godz. 22:26.
Odpowiedz cytując