Qbak napisał(a):

|
Siedzę na tym forum juz dobrych kilkanaście lat nie odzywałem się n9c ale jak słyszę że Biegański jest za niski to, to pokazuje poziom waszego "wszechwiedztwa" jest raptem o 3 cm niższy od Lisa i mierzy 190 cm, to co Wy chcecie żeby bramkarz miał 2m i 120 kg wagi?
|
Był już kiedyś jeden taki ananas w tych wymiarach - Ivan Trabalik mu było
