Wyświetl pojedynczy post
Qbak
Junior Member
 
Od: 07.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7167
Stary 08.07.2021, 20:18
Siedzę na tym forum juz dobrych kilkanaście lat nie odzywałem się n9c ale jak słyszę że Biegański jest za niski to, to pokazuje poziom waszego "wszechwiedztwa" jest raptem o 3 cm niższy od Lisa i mierzy 190 cm, to co Wy chcecie żeby bramkarz miał 2m i 120 kg wagi?
Odpowiedz cytując