PAWEŁ napisał(a):

@ Lucjusz : cały czas uważam ze wkłady nie wiedza co to praca, a takimi występami plują nam kibicom w twarz.
Kiedyś podawałem Tobie inny przykład a teraz podam Wasyla. Wysokości kontraktu nie będę komentował. Fakt, często spóźniony, czasami głupie faule szczególnie w końcowym okresie pobytu u nas. ALE czy widziałeś kiedyś brak zaangażowania po wyjściu na boisko? A teraz spójrz na nasze byle i obecne gwiazdeczki. No przykład Halla mógłbyś sobie darować.
|
Tak, przy 0-7 z Legią. Tam nikt nie walczył i nie próbujcie wmówić że było inaczej.
Dodalbym do tego 4-5 z Miedzią Legnica. To było człapanie, a nie poważna gra.