Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14897
Stary 08.07.2021, 19:32
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
@ Lucjusz : cały czas uważam ze wkłady nie wiedza co to praca, a takimi występami plują nam kibicom w twarz.
Kiedyś podawałem Tobie inny przykład a teraz podam Wasyla. Wysokości kontraktu nie będę komentował. Fakt, często spóźniony, czasami głupie faule szczególnie w końcowym okresie pobytu u nas. ALE czy widziałeś kiedyś brak zaangażowania po wyjściu na boisko? A teraz spójrz na nasze byle i obecne gwiazdeczki. No przykład Halla mógłbyś sobie darować.
Tak, przy 0-7 z Legią. Tam nikt nie walczył i nie próbujcie wmówić że było inaczej.

Dodalbym do tego 4-5 z Miedzią Legnica. To było człapanie, a nie poważna gra.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.07.2021 o godz. 19:35.
Odpowiedz cytując