Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
14891
08.07.2021, 15:56
LucjuszWielki
napisał(a):
Nie sądziłem, że szambo tak szybko się wyleje. U nas Helmut chyba był "grzeczny" z uwagi na Kubę w szatni.
Pisałem, że Tim Hall to nie przypadek.
Ok, to kto klęka po dobroci i przeprasza za tygodnie pisania farmazonów typu "gwiazdkom nie kce sie biegać" i plucia na Kubę zanim sypne liste użytkowników propagujących Helmuta w temacie o trenerze
Weźmy poprawkę na Skandynawię. W Polsce na treningach zapewne lecą mniej delikatne teksty, nie mówiąc już o szkołach aktorskich
.
Kurz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kurz
Znajdź inne posty napisane przez Kurz