Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14891
Stary 08.07.2021, 15:56
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie sądziłem, że szambo tak szybko się wyleje. U nas Helmut chyba był "grzeczny" z uwagi na Kubę w szatni. Pisałem, że Tim Hall to nie przypadek.

Ok, to kto klęka po dobroci i przeprasza za tygodnie pisania farmazonów typu "gwiazdkom nie kce sie biegać" i plucia na Kubę zanim sypne liste użytkowników propagujących Helmuta w temacie o trenerze
Weźmy poprawkę na Skandynawię. W Polsce na treningach zapewne lecą mniej delikatne teksty, nie mówiąc już o szkołach aktorskich .
Odpowiedz cytując