Nie sądziłem, że szambo tak szybko się wyleje. U nas Helmut chyba był "grzeczny" z uwagi na Kubę w szatni.

Pisałem, że Tim Hall to nie przypadek.
Ok, to kto klęka po dobroci i przeprasza za tygodnie pisania farmazonów typu "gwiazdkom nie kce sie biegać" i plucia na Kubę zanim sypne liste użytkowników propagujących Helmuta w temacie o trenerze
