TSWojtas napisał(a):

Grubo - czyli Nasi piłkarze to nie mysie cipki tylko twardziele
|
Żyjemy w czasach, w których świat ma się stać strefą komfortu. Myślę, ze kraje skandynawskie nie są dobrym kierunkiem dla trenera, który rzuca teksty w stylu Janusza Wójcika

.
„Trener kiedy trzeba musi pogłaskać, musi dać marchewkę albo ananasy, ale kiedy trzeba to ma wyjąć pałę i lać, aż będą podskakiwać.”
„Biało-czerwona na maszt i ładujemy frajerów w kakao!”.