Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7165
Stary 07.07.2021, 21:18
Revolver napisał(a):Wyświetl post

Buchalik minus doświadczenie = Biegański. Jeżeli Lis odejdzie, to - cytując Wójta - "gramy ku*wa bez bramkarza".
Chłop jak na bramkarza jest malutki do tego nie umie się ustawiać, jedyne co ma to w wyniku swojej mikrości wydaje się szybki próbując wznowieniem gry nadrobić poważne mankamenty. Na poziom ekstraklapy to może za 3 lata, jak się nauczy bronić, a nie tylko biegać z piłką w ręce po polu karnym.

Wyjaśniło się po co kolejny bramkarz...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując