Revolver napisał(a):

Buchalik minus doświadczenie = Biegański. Jeżeli Lis odejdzie, to - cytując Wójta - "gramy ku*wa bez bramkarza".
|
Chłop jak na bramkarza jest malutki do tego nie umie się ustawiać, jedyne co ma to w wyniku swojej mikrości wydaje się szybki próbując wznowieniem gry nadrobić poważne mankamenty. Na poziom ekstraklapy to może za 3 lata, jak się nauczy bronić, a nie tylko biegać z piłką w ręce po polu karnym.
Wyjaśniło się po co kolejny bramkarz...