Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7150
Stary 05.07.2021, 13:25
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Zależy kto zostanie a kto pójdzie na wypożyczenie. Gruszkowskiego ,Szota czy Starzyńskiego uznaję osobiście za pełnowartościowych piłkarzy. Bardziej chodzi tutaj o Żyłkę Warczaka Wachowiaka czy Sobola.
Jeśli będzie grało mniej lub bardziej ogranych 5-6 młodzieżowców to będzie sukces klubu.
Zapowiada się że 2-3 w podstawowym składzie + 2 z ławki to i tak będzie czołówka ligowa pod tym względem.

Wymóg posiadania młodzieżowca będzie się wypełniał naturalnie.

Natomiast na sięganie do głębokich rezerw (czyli na ten moment Żyłka czy Warczak) się nie zapowiada. Klub zbyt zadbał o to by skład był szerszy (jakościowo) niż w poprzednim sezonie.

Z piłkarzy którzy jeszcze nie zadebiutowali w esa spodziwalbym się jedynie Bieganskiego i Dudę. Reszta zdolnych jak Szywacz pewnie pójdzie na wypożyczenie
Odpowiedz cytując