|
@Kurz, retorykę że trzeba wymienić aktualnych zawodników dopiero co słyszeliśmy pod koniec sezonu, a od tego czasu doszło do wymiany połowy składu. Ta śpiewka jest już nudna.
Sparingi to sparingi, nogi ciężkie, testowane różne warianty. Ocena czy to pozytywną czy to negatywna powinna przyjąć dopiero po starcie ligi. I to przynajmniej do tej 3-5 kolejki jak powiedział Pasieczny
|