|
Wachowiak przede wszystkim jest mocno chaotyczny w swojej grze i mało odpowiedzialny jak na pozycję na której gra. Trudno też na ten moment znaleźć jakieś plusy w grze ofensywnej wszak dośrodkowanie u tego zawodnika praktycznie nie istnieje. Inna sprawa że my wcale nie wzmocniliśmy się kadrowo a wymieniliśmy jedne klocki na inne prawdopodobnie tej samej niskiej jakości. Chcemy grać ofensywnie do przodu a ilu naszych pomocników operuje dobrze piłka by zagrać prostopadle podanie może Kuba w formie i tyle. Naszą bolączką jest słaba pomoc i boki obrony czy faktycznie zmiany które nastąpiły w tych formacjach są na tyle jakościowe śmiem wątpić. Nasz nowy trener podobnie jak poprzedni zaczyna dostrzegać bardzo szybko jak kadra jest uboga w jakość sportową.
|