Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7132
Stary 04.07.2021, 20:31
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Obiektywnie mówiąc w naszej kadrze nie ma żadnego zawodnika, którego odejście osłabiłoby jakoś znacząco zespół... Dwa sezony pod rząd nasza drużyna do końca walczyła o utrzymanie i zajmowała 13 miejsce...

Mamy od niedawna nowego trenera, który jeszcze nie przepracował nawet miesiąca

Dajmy wszystkim czas na solidną pracę.
Ad 1.
Pomijając Kubę i młodzieżowców (z oczywistych powodów) to osłabieniem kadry byłoby odejście Zukova, Lisa, Frydrycha. Reszte można stosunkowo łatwo uzupełnić, ale zastrzegam też że zaczynam zmieniać zdanie co do Yeboaha. Na początku przygotowań zdaje się mieć gaz.

Wychodzi z tego... Mniej więcej tych 5-6 zawodników których można być pożegnać bez żadnego sentymentu.

Ktoś tu też wspomniał o Szocie - jako 5 stoper właśnie odkrywa kluczową rolę. Ma niski kontrakt. Łata dziury, jednak nie wiem czy jest ktokolwiek w klubie kto na niego liczyć w przyszłości. Pozycję stoperów mamy świetnie obsadzona spokojnie na najbliższe 2 lata, a może i na dłużej.

Ad.2. Amen.

Bardziej by mnie niepokoiło, gdyby nagle Ci zawodnicy w pierwszych sparingach zaczęli grać jak z nut i robić kołowrotki z rywali. To by znaczyło że nas nieźle dotychczas oszukiwali.
Odpowiedz cytując