|
Strasznie mi szkoda Ondraska.
Teraz jesli nie sprowadzimy jeszcze napastnika to jak Kliment okaze sie drugim Medvedem to jestesmy w czarnej dupie ,a w tym roku margines spadku jest duzo wiekszy.Oby w klubie wiedzieli co nas czeka i mam nadzieje ze jeszcze kogos szukają.
|