Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7131
Stary 04.07.2021, 20:30
Strasznie mi szkoda Ondraska.
Teraz jesli nie sprowadzimy jeszcze napastnika to jak Kliment okaze sie drugim Medvedem to jestesmy w czarnej dupie ,a w tym roku margines spadku jest duzo wiekszy.Oby w klubie wiedzieli co nas czeka i mam nadzieje ze jeszcze kogos szukają.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując