Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7120
Stary 04.07.2021, 11:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jakby nie wiążące kontrakty to spokojnie tego lata kolejnych 5-6 zawodników odeszloby z Wisły bez żalu.
Obiektywnie mówiąc w naszej kadrze nie ma żadnego zawodnika, którego odejście osłabiłoby jakoś znacząco zespół... Dwa sezony pod rząd nasza drużyna do końca walczyła o utrzymanie i zajmowała 13 miejsce...

Co robi np. taki Chuca w klubie to nie mam pojęcia... Wachowiak to przynajmniej daje nadzieje, że może się jeszcze wyrobi. Co prawda obecnie Wachowiaka wkręcają wszyscy w ziemie ale w ataku coś tam pokazuje... Może warto spróbować go na lewym skrzydle... a taki Chuca to marnuje miejsce w składzie... jakoś nie kojarzę żadnego dobrego meczu w wykonaniu tego zawodnika.

Mamy od niedawna nowego trenera, który jeszcze nie przepracował nawet miesiąca.

Klub zrobił kilka ciekawych transferów, ale co nowi zawodnicy wniosą do zespołu to dopiero czas pokaże...

Jak na razie wygraliśmy oba sparingi wpierw ze Stalą Mielec 3:2 a teraz Tatrana Liptowski Mikułasz 3-1.

Dajmy wszystkim czas na solidną pracę.
Odpowiedz cytując