|
Jak co okres przygotowawczy ludzie się dziwią jak wygląda gra w sparingach.
Pewnie byliby zadowoleni jak byśmy grałi ze słowackim 4 ligowcem jak craxa i ich ograli 9-0.
Inna sprawa to postawa poszczególnych zawodników i wywiązywanie się z założeń taktycznych, które na pewno nakreślił trener na to spotkanie
Jakby nie wiążące kontrakty to spokojnie tego lata kolejnych 5-6 zawodników odeszloby z Wisły bez żalu.
|