Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7117
Stary 04.07.2021, 09:38
Jak co okres przygotowawczy ludzie się dziwią jak wygląda gra w sparingach.

Pewnie byliby zadowoleni jak byśmy grałi ze słowackim 4 ligowcem jak craxa i ich ograli 9-0.

Inna sprawa to postawa poszczególnych zawodników i wywiązywanie się z założeń taktycznych, które na pewno nakreślił trener na to spotkanie
Jakby nie wiążące kontrakty to spokojnie tego lata kolejnych 5-6 zawodników odeszloby z Wisły bez żalu.
Odpowiedz cytując