|
No ludzie nie czarujmy się, walka o utrzymanie znowu będzie.
Środek mizerny, obrona na poziomie I ligi. W ataku nie ma kto straszyć. Na bramkę nadaje się na razie tylko Lis. Mam nadzieję, że jeśli ktoś przyjdzie to na wzmocnienie a nie na ławkę. Czas na obserwacje zawodników minie, motyle w brzuchu znikną, różowe okulary opadną i trener Gula obudzi się z ręką w nocniku....
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|