Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Jeżyk
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
7111
03.07.2021, 21:19
Mysle, ze jednak Aschraf podnosi poziom zespolu zdecydowanie.
Bieganski to gosc na ktorym zarobimy sporo wiecej niz na Lisie.
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ !!!
Jeżyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jeżyk
Znajdź inne posty napisane przez Jeżyk