Wyświetl pojedynczy post
Jeżyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7111
Stary 03.07.2021, 21:19
Mysle, ze jednak Aschraf podnosi poziom zespolu zdecydowanie.
Bieganski to gosc na ktorym zarobimy sporo wiecej niz na Lisie.
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ !!!
Odpowiedz cytując