Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7110
Stary 03.07.2021, 20:41
Wygraliśmy drugi sparing, strzelając 3 bramki więc może dajcie na luz i nie panikujcie.

Faktem jest, że mecz to taka eklapowa kopanina jak wiele w każdym sezonie najzabawniejszej ligi świata

Na plus akcja Starzyńskiego! Jakby nie było przebiegł 70 metrów na sprincie i strzelił bramkę!
Na plus także Yeboah, który wyraźnie ożył.
Z nowych... to dobrze prezentował się Aschraf El Mahdioui oraz kilka zagrań miał Dor Hugi...
Hubert Sobol na plus.
Mikołaj Biegański zagrał dobry mecz. Nie wiem czy zrobił aż taki wielki błąd przy bramce... Ewentualnie można mu zarzucić że źle był ustawiony... ale na pewno miał kilka udanych interwencji.

Ogólnie w obronie zagraliśmy radosny futbol w systemie chaos Ale na straży stali właśnie nasi bramkarze, w pierwszej połowie Lis, a w drugiej Biegański.

Krystian Wachowiak wkręcony w ziemie...
Chuka o tym, że grał w meczu dowiedziałem się z rozpiski pomeczowej na 90 minut

Wydaje mi się, że sparing jak najbardziej na plus, ale czeka nas jeszcze wiele pracy... Jak na mój gust warto byłoby sprowadzić lewego obrońcę i napastnika...
Odpowiedz cytując