Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7109
Stary 03.07.2021, 20:25
Ja od poczatku studze sobie głowe,i nie napalam sie ....w naszej półce cenowej nie ma co sie łudzić ze nagle przyjda do nas zawodnicy i bedziemy walczyc z Legia o MP....sci-fi..

najpierw stać sie solidnym sredniakiem bez tego strachu ogladania sie na miejsca w tabeli numer 16 i 15 ,a potem piać sie w gore,moze za 2-3 lata cos z tego będzie(Puchary...to dyrektor sportowy mówił).W kazdym razie praca od podstaw,innej drogi nie ma.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.07.2021 o godz. 20:30.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując