Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14870
Stary 03.07.2021, 15:22
botulum napisał(a):Wyświetl post
Fakty są takie, że w Termalice grał regularnie i notował bardzo dobre występy, jak na zawodnika który wcześniej raczej rozczarowywał, mieliśmy opcje przedłużenia kontraktu i tego nie zrobiliśmy, KONTRAKT Z NAMI MU WYGASŁ (sąd II instancji przyznał rację Grabowskiemu i orzekł, że nieskutecznie przedłużyliśmy z nim umowę).
A sąd I instancji przyznał rację Wiśle. Problemem tak naprawdę okazały się wysoce nieprecyzyjne przepisy PZPN-u w zakresie terminów, co do interpretacji których prawnicy specjalizujący się w prawie sportowym co chwilę zawzięcie dyskutują.

My przedłużając kontrakt postawiliśmy na jedną interpretację, sąd ostatecznie uznał drugą za właściwą. Takie ryzyko.
Odpowiedz cytując