|
Jak szukasz zaczepki to udaj się pod monopolowy. Bo już mówiłem, że po raz setny nie będę ci rozpisywał jak przedszkolakowi tej samej kwestii której twój wąski horyzont myślowy nie potrafi pojąć.
Żadnego logicznego wytłumaczenia (które obaliłoby aspekt finansowy) na decyzje Grabowskiego o paleniu mostów z Wisłą jeszcze nie podałeś oprócz przypierdalania się do mojej osoby, więc rzeczywiście kończ te wpisy bo przypomina to rozmowę z durniem.
Ostatnio edytowane przez sorino : 03.07.2021 o godz. 15:08.
|