|
@Sorino
Znowu zgadujesz. Nie masz najmniejszego pojęcia jakie były motywacje Grabowskiego.
Ale jak chcesz sobie żyć w świecie gdzie wszystkim zależy tylko na pieniądzach i każdy tylko czeka żeby innych oszukać to spoko. Też nie byłem zadowolony jak Grabowski odszedł, bo w zeszłym sezonie by się bardzo przydał, ale wymyśliłeś sobie, że pomachali mu pieniędzmi przed nosem i uciekł. Dopóki sam Grabowski nie powie dlaczego poszedł akurat do Termaliki to nikt nie będzie wiedział co się w rzeczywistości stało.
To już ostatnie co do ciebie napiszę bo nie widzę sensu rozmawiać z ludźmi, którzy swoje "wydaje mi się" traktują jak prawdę objawioną.
|