|
@botulum
No nie tak było, Wisła chciała i przedłużyła z nim umowę, miał się stawić na treningu i tego nie zrobił
Potem się zaczęła ta szopka, że niby nieskutecznie przedłużylismy umowę. Najpierw sąd nam przyznali rację
Kwestia była jakiegoś kruczka w umowie o sposobie poinformowania o przedłużeniu.
|