|
@Sorino
Generalnie twój wpis to taka mieszanka teorii spiskowej, że wszedł w zmowę z Termaliką i twojego "wydaję mi się".
Nie mierz wszystkich swoja miarą. To, że dla ciebie pieniądze są najważniejsze to nie znacz, że Grabowski poszedł do Termaliki dla kasy (może tak było, wie to tylko Grabowski), nie zgaduj bo nie masz zielonego pojęcia jakie były jego motywacje. Chyba, że gdzieś udzielił wywiadu w którym tak powiedział.
Fakty są takie, że w Termalice grał regularnie i notował bardzo dobre występy, jak na zawodnika który wcześniej raczej rozczarowywał, mieliśmy opcje przedłużenia kontraktu i tego nie zrobiliśmy, KONTRAKT Z NAMI MU WYGASŁ (sąd II instancji przyznał rację Grabowskiemu i orzekł, że nieskutecznie przedłużyliśmy z nim umowę). Więc jak mu wygasł kontrakt to podpisał umowę z klubem w którym miał szanse grać, czego nie rozumiesz? Tak samo zrobił Loska, tyle że akurat tutaj Górnik nic nie spieprzył i rzeczywiście go wykupili.
To, że my położyliśmy na nim lache i nie zrobiliśmy wszystkiego żeby go zatrzymać to nie wina Grabowskiego, że sobie poszedł.
Podobnie, skąd wiesz, że Grabowski powiedziałby Termalice do widzenia? Zaufali mu, on odwdzięczył się dobrą grą, to obie strony raczej były zadowolone z kontynuacji współpracy (prze 2 sezony rozegrał 46 meczów).
|