Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14856
Stary 02.07.2021, 12:49
Co do Stolarskiego, to ja się chłopakowi nie dziwię. Wtedy Wisłą rządził Smuda, który .......ił o nim smutki w prasie, które nie miały żadnego potwierdzenia w rzeczywistości - opowiadał przecież, że się dogadał z chłopakiem, że on zostaje, a potem sam Stolarski mówił, że nic takiego się nie wydarzyło. Sam bym stracił wiarę we wszystko, gdyby moim szefem był ktoś pokroju Smudy.
Odpowiedz cytując