Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14855
Stary 02.07.2021, 12:02
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież Marko chciał grać u nas tylko lekarze nie wydali zgody
Sprawa nie była tak czysta, bo Jovanovic dopiero u szwajcarskich lekarzy po roku od początku choroby uzyskał zgodę na grę, bądźmy szczerzy było to grubymi nićmi szyte i pewnie żaden lekarz który nie miałby w tym interesu takiej zgody by nie dał.

Wisła mu płaciła przez rok, zgodnie z umową (pewnie z poślizgami) i pewnie starała się z nim rozwiązać kontrakt polubownie.

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...Jovanovi%C4%87
Odpowiedz cytując