|
Nie mogę się zgodzić co do Grabowskiego. Chłopak miał 20 lat i u nas prawie nie grał (10 meczów przez 2 lata). Jak poszedł na wypożyczenie do Termaliki to nagłe stał się ich podstawowym zawodnikiem i miał świetne miejsce do rozwoju. My mieliśmy opcje automatycznego przedłużenia kontraktu z nim, popełniliśmy błąd i kontrakt wygasł. Grabowski miał możliwość zachować się "szlachetnie" i negocjować z nami i przez najbliższe lata siedzieć na ławce albo tułać się na wypożyczeniach albo przyjąć ofertę Termaliki, grać regularnie, rozwijać się i może coś osiągnąć w poważnej piłce.
Nie zrobił nic niestosownego, zrobił wszystko aby jego kariera szła do przodu, może u nas nie miał pewności, że się będzie w ogóle grał/rozwijał się piłkarsko więc zrobił krok w tył żeby pomóc sobie, zupełnie zrozumiała sytuacja.
W tej całej sytuacji jest natomiast powód do wstydu. Przegraliśmy sprawę z super-menago Rasiakiem.
|