Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14850
Stary 02.07.2021, 00:58
R33 napisał(a):Wyświetl post
- Grabowski przecież przeszedł normalnie do Bruk-Betu, to, że Wisła twierdziła inaczej to druga sprawa.
Gość wykorzystał jakiś błąd klubu przy przedłużeniu z nim kontraktu i poinformował Termalike, że nie musi płacić odstępnego Wiśle za niego i zamiast tego dorzuciła mu prawdopodobnie parę groszy do nowego kontraktu, a on sobie pójdzie do sądu który mu unieważni kontrakt z Wisłą z powodu błędu formalnego. Cóż za normalne i szlachetne odejście.

R33 napisał(a):Wyświetl post
- Uche raz była akcja ze strajkowaniem, ale podejrzewam, że nie jeden piłkarz by narzekał jakby mu się blokowało trasnfer do mocnego wtedy średniaka z piłkarskiej perspektywy.
R33 napisał(a):Wyświetl post
- Carlitos też nie zarzekał się, że będzie do końca życia grał w Wiśle. Jedyny minus to te teksy o zakochaniu się w tamtejszym klubie.
Tych dwóch to akurat analogiczna sytuacja, Carlitos chciał zrobić to samo co Uche czyli olać treningi, nie grać pół roku i iść do sądu. Zapewne skończyłoby się tak jak z Uche i wszyscy byliby stratni. Więc sprzedali dziada za śmieszną kwotę.

Nie może być aprobaty kibiców na takie działania kopaczy, szanujmy się.
Odpowiedz cytując