Z kolei Janekx89 podał info na TT, że Vullnet Basha (w sumie również nasz Socios

)na testach w Łęcznej.
Co do wyżej wymienionej jedenastki to może mnie pamięć myli (tak więc niech ew. mnie ktoś poprawi) ale:
- Grabowski przecież przeszedł normalnie do Bruk-Betu, to, że Wisła twierdziła inaczej to druga sprawa.
- Zając też, dostał kontrakt nie taki jak chciał to poszedł gdzie indziej.
- Uche raz była akcja ze strajkowaniem, ale podejrzewam, że nie jeden piłkarz by narzekał jakby mu się blokowało trasnfer do mocnego wtedy średniaka z piłkarskiej perspektywy.
- Carlitos też nie zarzekał się, że będzie do końca życia grał w Wiśle. Jedyny minus to te teksy o zakochaniu się w tamtejszym klubie.