Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14847
Stary 01.07.2021, 18:35
Z kolei Janekx89 podał info na TT, że Vullnet Basha (w sumie również nasz Socios )na testach w Łęcznej.




Co do wyżej wymienionej jedenastki to może mnie pamięć myli (tak więc niech ew. mnie ktoś poprawi) ale:


- Grabowski przecież przeszedł normalnie do Bruk-Betu, to, że Wisła twierdziła inaczej to druga sprawa.


- Zając też, dostał kontrakt nie taki jak chciał to poszedł gdzie indziej.


- Uche raz była akcja ze strajkowaniem, ale podejrzewam, że nie jeden piłkarz by narzekał jakby mu się blokowało trasnfer do mocnego wtedy średniaka z piłkarskiej perspektywy.


- Carlitos też nie zarzekał się, że będzie do końca życia grał w Wiśle. Jedyny minus to te teksy o zakochaniu się w tamtejszym klubie.
Odpowiedz cytując