pawlozm napisał(a):

Pozwól, że z racji na twoje bardzo niskie IQ już skończę tę dyskusję. Poza tym, że jesteśmy off topic to zwyczajnie szkoda mi na ciebie czasu. Pozdrawiam. Do zobaczenia na fecie na rynku - mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości
|
Coś masz z tym IQ że w każdym poście musisz się uciekać do sztuczek rodem z gimnazjum.Jak juz się nie wie jak wybrnąć z sytuacji to najlepiej rzucić coś o IQ albo o czytaniu ze zrozumieniem a jak to nie pomaga to można się jeszcze ratować ortografią.Ty "Bukso"....