Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7092
Stary 01.07.2021, 13:32
Oj tam oj tam Kuba postąpił hmm, mało profesjonalnie? No postąpił i wylało się na niego wiadro, to nie rozumiem w czym problem. Pamietam zapędy niektórych do zamykania ust krytykantom Marzenki i s-ki.
Z Kuba czy bez WISŁA BYŁA JEST I BĘDZIE.
Amen.
Odpowiedz cytując