krysztal napisał(a):

Masz wyjebane bo jesteś kolejnym z tych dla których honor to producent tanich smartfonów.
"Coraz bardziej mam przekonanie"-co do twojej głupoty
"Zakładam,że"-jesteś zwykłym ....usiem
"Natomiast być może"-tak nie jest
"Nie wiem tego"-są to moje przypuszczenia więc nie wiem dlaczego się tak rzucasz.Wszak piszę to dokładnie w takim samym tonie jak ty pisałeś dwa miesiące temu
|
Pozwól, że z racji na twoje bardzo niskie IQ już skończę tę dyskusję. Poza tym, że jesteśmy off topic to zwyczajnie szkoda mi na ciebie czasu. Pozdrawiam. Do zobaczenia na fecie na rynku - mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości
