Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7086
Stary 01.07.2021, 09:31
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Wiemy już, że meczu z Borussia nie uda rozegrać się przed inauguracją sezonu ligowego- zagramy początkiem sierpnia lub we wrzesni (wszystko zależne od losowania Pucharu Niemiec).
Przeszła mi zatem przez głowę myśl, propozycja dla klubu, żeby ostatni sparing (z podbeskidziem 17.07 tj. sobota) zagrać na Reymonta. Połączyć to z oficjalną prezentacją drużyny, akcjami promocyjnymi na karnety, przykładowo mozliwość wejścia na ten mecz już na karnet, do tego jakieś inne akcje. itp. Po meczu, powiedzmy dla jakiejś grupy wylosowanych karnetowiczów możliwość w wyznaczonej strefie rozmowy z piłkarzami czy sztabem itd itp. termin dobry, sobota, myślę, że sporo osób mogło by się pojawić.
Dla drużyny też byłaby to okazja to poczucia atmosfery jeszcze przed inauguracją, dostanie pozytywnego kopa od kibiców. Zawsze to inaczej taki mecz niż sparing przy pustych trybunach lub w Myślenicach.
Co myślicie? Może warto do klubu na szybko podrzucić taki pomysł?
Wyślij propozycję do klubu.Najlepiej załącz to do przeprosin za to co wypisywałeś dwa miesiące temu.
Odpowiedz cytując