Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7084
Stary 01.07.2021, 09:10
Dzięki za opinie. Temat zaraz podrzucę na maila do marketingu.
Wg mnie sam mecz owszem ciężko by się sprzedał, jednak mecz jako jedna z atrakcji, a do tego prezentacja drużyny plus dodatkowe atrakcje promocyjne itp mogłoby już przyciągnąć więcej kibiców. Ważne jest to, że inauguracja wypada nam w poniedziałek o 18:00 :/ co za tym idzie sporo ludzi z góry już dzisiaj wie, że niestety nie pojawi się wtedy na R22, zatem to byłaby fajna gratka w sobotę tydzień przed ligą zobaczyć prezentację i generalny sparing.
Odpowiedz cytując