maciekkk napisał(a):

|
^ taki sparing to konieczność ochrony, wynajęcia stadionu więc nie małe koszty... To miałoby sens gdyby rywalem było właśnie BVB, a tak to finansowo to się raczej nie zepnie.
|
Też tak uważam, szansę że na mecz z PBB przyjdzie choćby 10k są małe.
Na BVB w dobrym terminie byłby pełny stadion (na ile wymogi pozwolą).
Prędzej możliwa jest prezentacja jaka miała miejsce kilka lat temu bodajże w galerii Bronowice lub w Hali Wisły przy innej okazji.